آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE

آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE

پلتفرم UHIVE یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی است که قصد دارد با قرار دادن حریم خصوصی کاربر در مرکز کار خود، بازپرداخت سهم قابل توجهی از درآمد و معرفی یک تجربه کاربری کاملا جدید از کشف محتوا، تحولی واقعی برای افراد ایجاد کند. در این اپلیکیشن این انتخاب به کاربران داده می‌شود که به صورت عمومی باهم ارتباط برقرار کنند و یا یک هویت جدید انتخاب کنند و به طور ناشناس در یک دنیای آزاد کاملا خصوصی، با یکدیگر تعامل کنند. مدل به اشتراک گذاری درآمد در شبکه اجتماعی UHIVE به صورت پاداش دادن به کاربرانی که با ایجاد محتوا برای این پلتفرم درصد قابل توجهی درآمد کسب می‌کنند اجرا می‌شود. از طرف دیگر، هدف این پلتفرم ایجاد یک اجتماع قوی از مردم و بازگرداندن قدرت به آنهاست.

دانلود اپلیکشن UHIVE برای گوشی‌های اندروید و آیفون امکان‌پذیر است و شما با نصب آن می‌توانید به حدود ۱۰۰.۰۰۰ کاربر دیگری که به طور فعال در این پلتفرم حضور دارند ملحق شوید.

در ادامه امکانات مختلف این پلتفرم را باهم بررسی می‌کنیم..

لینک ثبت نام

Space شخصی شما در شبکه اجتماعی UHIVE

می‌توان گفت Space ماهیت اصلی شبکه اجتماعی UHIVE را تشکیل می‌دهد. Space در این پلتفرم درواقع همان پروفایل شماست که دو نوع دارد:  شخصی و کاری. اگر تصمیم بگیرید یک Space شخصی برای خود بسازید، قادر خواهید بود افکار خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، ایده‌های جدید منتشر کنید و با افراد جدید آشنا شوید. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را از طریق UHIVE به دیگران معرفی کنید، می‌توانید یک Space کاری بسازید و از حمایت پلتفرم UHIVE برای ایجاد راه‌های جدید جذب افراد به سمت بیزنس خود بهره ببرید.

شاید بگویید تا به اینجای کار، شبکه اجتماعی UHIVE قابلیت جدیدی برای ارائه ندارد؛ ولی Space به همینجا ختم نمی‌شود! جالب است بدانید هر Space یک لوکیشن واقعی در دنیای مجازی دارد و به شکل قابل ملاحظه‌ای ارزش گذاری می‌شود. فاکتورهای متعددی روی ارزش Space شما تاثیرگذار خواهند بود؛ فاکتورهایی مانند: تعداد و کیفیت Spaceهای اطراف شما، شهرت Space شما، ترافیکی که به خود جذب می‌کنید و… بعد از ثبت نام در این پلتفرم، وارد دنیایی می‌شوید که شامل ۲۶ علاقه‌مندی مختلف است و شما می‌توانید Space‌ خود را به عنوان زیرمجموعه‌ای از علاقه‌مندی خود ایجاد کنید. شما این فرصت را دارید که در هرکدام از این دسته‌بندی‌ها، یک Space رایگان ایجاد کنید. اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید با استفاده از توکن‌های UHIVE خود، Spaceهای بیشتری در هر بخش علاقه‌مندی خریداری کنید. بعدا شما قادر خواهید بود Spaceهای خود را بر اساس لوکیشن مجازی، سطح تعامل آنها و… به فروش برسانید و یا اجاره بدهید.

توکن UHIVE

توکن UHIVE توکن اختصاصی شبکه اجتماعی UHIVE است. این توکن‌ها روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند و به گفته سازندگان پلتفرم، به زودی برای قدرت دادن به تراکنش‌های شبکه از آنها استفاده خواهد شد. پس از ایجاد شدن این امکان، شما قادر خواهید بود با استفاده از این توکن‌ها، کالاها و سرویس‌های مورد نظر خود را خریداری کنید.

توکن‌های UHIVE ارزش پولی دارند؛ یعنی امکان خرید آنها از طریق وبسایت و اپلیکیشن فراهم شده است. سازندگان این پلتفرم اعلام کرده‌اند که قصد دارند در آینده امکانی ایجاد کنند که این توکن وارد صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال شود و قابل مبادله با ارز فیات و یا ارزهای دیجیتال باشد. در حال حاضر تفاوت توکن UHIVE با دیگر توکن‌های دیجیتالی این است که این توکن تنها توکن پذیرفته شده در شبکه اجتماعی UHIVE است؛ یعنی شما برای خرید کالا و خدمات، ترویج دادن محتوای خود، خرید Spaceها و… فقط می‌توانید از این توکن استفاده کنید.

تهیه توکن‌های UHIVE در حال حاضر از طریق وبسایت و اپلیکیشن شبکه اجتماعی UHIVR امکان‌پذیر است. شما می‌توانید از طریق روش‌های پرداخت متعددی مانند PayPal و GooglePay توکن‌ خریداری کنید. البته این امکان هم وجود دارد که با ایجاد محتوای باکیفیت در Spaceهای خود، توکن UHIVE به دست بیاورید. محتوای شما هرچه جذاب‌تر و درگیرکننده‌تر باشد، توکن‌های بیشتری دریافت خواهید کرد!

در حال حاضر ارزش هر ۳۳۳ توکن UHIVE یک دلار است. منبع این توکن‌ها محدود است و تمامی آنها به بخش Space Index این شبکه متصل هستند و از طریق این بخش می‌توانید تمام تراکنش‌های شبکه را به صورت زنده مشاهده کنید.

برای نگهداری توکن‌های UHIVE دو راه در پیش رو دارید. با ساخت اکانت در شبکه اجتماعی UHIVE، به طور خودکار صاحب یک کیف پول دیجیتالی می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید توکن‌های خود را ذخیره کنید. روش جایگزینی هم برای این کار وجود دارد. از آنجایی که توکن‌های UHIVE روی بلاک چین ERC-20 اتریوم ساخته شده‌اند، می‌توانید توکن‌های خود را به هر کیف پولی که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند منتقل کنید.

این مطلب را هم ببینید...
۶ تکنیک طلایی قانون جذب برای رسیدن به اهداف و آرزوها(۲)

لینک ثبت نام

دنیای آزاد شبکه اجتماعی UHIVE

در شبکه اجتماعی UHIVE حرف از مفهومی به نام دنیای آزاد (Free World) به میان می‌آید. به گفته سازندگان این پلتفرم، دنیای آزاد قصد دارد ارتباطات خود را در یک دنیای خالی از قضاوت بسازد. هدف این شبکه اجتماعی ایجاد فضایی برای بیان آزادانه ایده‌ها، ترس‌ها، خشم‌ها، تنفرها و… است. ترس از قضاوت شدن به خاطر  افکار شخصی در شبکه‌های اجتماعی مختلف باعث شده تا افراد معمولا نتوانند به طور آزادانه و بدون ترس افکار خود را بیان کنند. سازندگان این شبکه اجتماعی باور دارند که کسی نباید به خاطر هویت خود و مکانی که در آن زندگی می‌کند، از حضور در جوامع مجازی و حقیقی محروم شود.

واقعیت مجازی UHIVE

شبکه اجتماعی UHIVE با باور به بهبود بی‌پایان، از همان روز اول واقعیت مجازی را وارد اپلیکیشن خود کرد. سازندگان این شبکه اجتماعی عقیده دارند واقعیت مجازی باعث به وجود آمدن همدلی، نوع‌دوستی و درک بیشتر در یک پلتفرم اجتماعی می‌شود. ویژگی‌هایی که در حال حاضر در هیچ شبکه اجتماعی پیدا نمی‌شوند. واقعیت مجازی نه تنها باعث ایجاد ارتباطات انسانی والاتر می‌شود، بلکه این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا به شکلی کاملا جدید و متفاوت با محتوای این شبکه ارتباط برقرار کنند.

وایت پیپر شبکه اجتماعی UHIVE

در وایت پیپر ۵۷ صفحه‌ای منتشر شده توسط تیم پروژه، به جزئی‌ترین نکات ممکن اشاره شده که لیست کردن تمامی آنها در اینجا امکان‌پذیر نیست. بنابراین فقط به ذکر نکات مهم و قابل توجه اکتفا می‌کنیم:

  • UHIVE یک شبکه اجتماعی است که بعد کاملا جدیدی از شبکه‌سازی اجتماعی را معرفی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد چیزهایی کاملا جدید تجربه کنید و راه‌هایی جدید برای بیان خود و اینکه واقعا می‌خواهید چه کسی باشید کشف کنید. این شبکه اجتماعی طی چند مرحله، یک اقتصاد دیجیتالی جامع پیاده‌سازی خواهد کرد تا به کاربران اجازه دهد به قابلیت‌های متعدد شبکه اجتماعی UHIVE دسترسی داشته باشند.
  • ۳۰ درصد از درآمدهای تبلیغات به شکل توکن‌های UHIVE با کاربران به اشتراک گذاشته خواهد شد.
  • چشم‌انداز ما این است که تجربه کاربری را از نو بسازیم و تبدیل به برجسته‌ترین شبکه اجتماعی سرتاسر جهان شویم.
  • پلتفرم نوآورانه UHIVE این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا Space خود که به عنوان «پروفایل شخصی» شناخته می‌شود را با یک لوکیشن دیجیتالی در دنیایی از Spaceهای بی‌نهایت، ساخته و به نمایش دربیاورند.
  • شبکه اجتماعی UHIVE از دو دنیا تشکیل شده است: دنیای متمدن و دنیای آزاد.
 

لینک ثبت نام

فضاهای Uhive چیست؟

به فضاهای Uhive به عنوان بسته هایی فکر کنید زمین مجازی برخی دارای و برخی دیگر بدون ویژگی. ارزش ذاتی آنها نوسان دارد و به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله ، اما محدود نمی شود. مکان ، سطح تعامل یک فضا دریافت می کند ، و مقدار و کیفیت پیروان یک فضا (کیفیت پیروان توسط آنها تعیین می شود مقیاس اجتماعی).

تا آنجا که به شبکه های اجتماعی مربوط می شود ، مفهوم املاک و مستغلات مجازی منحصر به Uhive است ، اما Uhive با تبدیل فضاها به نشانه های غیر قابل استفاده (NFT) آن را یک قدم جلوتر می برد. از سال ۲۰۱۸ ، Uhive مزایای پاداش دادن به سازندگان محتوا را پیش بینی می کرد و بنابراین از آغاز کار ، تیم Uhive این فضاها را به عنوان نشانه های غیر قابل استفاده (NFT) طراحی کرد.

NFT چیست و چگونه ایجاد می شود؟

اگر نام NFT را نشنیده اید ، یا دهه نود، نگران نباشید ، شما تنها نیستید. با تسلط COVID بر چرخه خبری ۲۰۲۱ ، جای تعجب نیست که اکثر مردم از این بازار ۳۳۸ میلیون دلاری (غیرقابل سرقت) که دنیای دیجیتال را به طوفان می کشد ، بی اطلاع هستند. تقاضا سر به فلک می کشد و جای تعجب نیست که همه از هنرمندان گرفته تا بازرگانان گرفته تا امتیازات ورزشی در حال تلاش برای بازپرداخت تقاضای رو به رشد نسخه شخصی خود از این دارایی های دیجیتالی بی نظیر و ارزش بالا هستند.

این مطلب را هم ببینید...
راهکار هایی برای رفع خجالت و کمرویی

علاوه بر سرزمین مجازی ، برخی دیگر از اشکال کلکسیونی که این تحولات دیجیتالی را تجربه کرده اند ، آثار هنری اصلی ، آهنگ ها ، عکس های برجسته ورزشی و حتی حیوانات خانگی دیجیتال هستند که به یکی از با ارزش ترین و مورد توجه ترین NFT ها تبدیل شده اند.

نشانه های غیرقابل سرهم با کدگذاری اطلاعات شناسایی منحصر به فرد یک مجموعه در یک قرارداد هوشمند ایجاد می شوند. فایل دیجیتال حاصل به یک مجموعه دیجیتالی غیرقابل فراموش و غیر قابل تقسیم تبدیل می شود. پس از رمزنگاری بر روی یک بلاکچین ، یک نسخه از این پرونده در بازار حراج NFT بارگذاری می شود که می توان آن را خریداری و یا با ارز رمزنگاری شده مجدداً فروخت.

بنابراین ، NFT چگونه در Uhive اعمال می شود؟

در مورد Uhive ، طراحی هر فضا به عنوان NFT خاص خود به کاربر نهایی چیزی می بخشد محسوس؛ یک مجموعه بی نظیر ، تغییرناپذیر و ارزشمند که می شود متعلق به به عنوان داده های متمایز اساسی همچنین به عنوان گواهی فضاهای اصالت / مالکیت عمل می کند. در این داده ها آدرس توکن NFTs منحصر به فرد برای مکان فیزیکی هر فضا در واحه وجود دارد.

 

این دیجیتال سند زمینی حق انحصاری مالک را برای فضای مورد نظر ، تمام محتوای آن و دنبال کنندگان آن به مالک اعطا می کند و به آنها اجازه می دهد NFT را برای فروش یا تجارت فضا در کیف پول مورد نظر خود پس بگیرند. اگر هنوز از ارزش احتمالی این سرزمین های دیجیتال و املاک و مستغلات مطمئن نیستید ، فقط یکی را در نظر بگیرید ظالمانه نمونه ای از مبلغ گزافی که در برخی دیگر از انجمن های مجازی هزینه می شود ، مانند این خاصیت مجازی که با قیمت گزاف ۱.۵ میلیون دلار در Ethereum فروخته شد!

ایده Uhive برای ایجاد فضاها به عنوان NFT بسیار درخشان است و کاملاً منطبق با یکی از ارزشهای اصلی پلتفرم است. پاداش سازندگان اصلی که محتوای آنها عامل اکثر موفقیت های این پلتفرم است.

فضاها را می توان با استفاده از ارز رمزنگاری شده ERC-20 Uhive – Uhive Token HVE2 خریداری کرد. HVE2 که در بلاکچین Ethereum قرار دارد ، نه تنها تراکنش های شبکه Uhive را تأمین می کند ، بلکه دستورالعمل های انطباق را که به توکن امکان می دهد یک دارایی قابل تجارت باشد نیز رعایت می کند. سرمایه گذاران و بازرگانان هم اکنون می توانند خرید پول بومی سیستم عامل روشن است با استفاده از LATOKEN افسار or Ethereum جفت های تجاری یا روشن تبادل PROBIT با بیت کوین.

مدل کسب و کار کاربر محور Uhive بر خلاف برنامه های اجتماعی سنتی است. فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و دیگران دارند فعالانه نادیده گرفته می شود کاربران آنها با طراحی یک محیط اجتماعی فقط برای کسانی که نمایش را اجرا می کنند مفید است.

برعکس ، با ایجاد یک شبکه اجتماعی که به کاربر نهایی پاداش می دهد ، Uhive نه تنها اقتصاد خودپایدار را ترویج می کند بلکه موقعیت خود را برای بهره مندی بسیار از جلوه های شبکه ای که ذاتاً توسط پلتفرم تولید می شوند. این شبکه اجتماعی سازنده اولین و غنی از ویژگی ها ، هدف خود را برای تبدیل شدن به یک رقیب بزرگ قرار داده و ضمن تعریف مجدد کل گروه ، خود را در میان غول های شبکه های اجتماعی جای داده است

 
 

آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE :

ابتدا وارد لینک زیر شوید

لینک ثبت نام

 
خب در این قسمت بر روی start بزنید و وارد مرحله (ورود/ثبت نام) شوید.
 
در صورتی که نام معرف خواست میتوانید از EIM1V5 استفاده کنید
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
حال شما ایمیل خود را در باکس زیر باید وارد کنید و بر روی  next بزنید
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
در این بخش برای خود یک نام کاربری انتخاب کنید و سپس بر روی next بزنید
 
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
حال تاریخ تولد خود را وارد نمایید و بر روی next بزنید
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
حساب کاربری شما در حال ساخت میباشد
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
زمینه کاری خود را در این بخش انتخاب کنید . ما بر روی تکنولوژی زدیم
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
سپس برای شما صفحه های معتبر اون زمینه را نمایش میدهد که میتوانید آنها را دنبال کنید سپس بر روی next بزنید
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
حال شما وارد نرم افزار شده اید و میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید
آموزش ثبت نام در شبکه اجتماعی UHIVE
 
لینک کوتاه مطلب: http://gozaltabrizim.com/GozaLYuw97
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

بالا