بهترین اپلیکیشن اندروید دایرکتوری و آگهی

جنگـل آ گـهـی

فیلتر آگهی ها بر اساس مقادیر مختلف همانند دسته بندی ،موقعیت ،قیمت و سایر فیلدهای سفارسی ، امکان ارسال آگهی توسط کاربران ، تماس با صاحب آگهی از طریق ارسال پیام ، چت و شماره موبایل و کلی امکانات دیگر… همه در این اپلیکیشن وجود دارد

IOS بزودی
image

اپلیکیشن چگونه کار میکند ؟

امروز اکثر کاربران اینترنت از طریق موبایل وارد وب سایت میشوند و داشتن اپلیکیشن موبایل از نیازهای ضروری یک وب سایت است . با اپلیکیشن اندروید قالب ادفارست با کمترین هزینه می توانید اپلیکیشن موبایل آن را در اختیار کاربران قرار دهید.

کاربران میتوانند ابتدا ثبت نام کنند و سپس آگهی های خود را با مزایده را در سایت ارسال کنند.

بعد از تایید آگهی و انتشار در سایت ، مشتریان میتوانند قیمت های پیشنهاد خود را ارسال کنند.

از میان قیمت های پیشنهادی ، صاحب آگهی میتواند با مقایسه بین آنها تصمیم بگیرد و معامله را انجام دهد.

image

درباره اپلیکیشن جنگل آگهی

اپلیکیشن جنگل آگهی از حرفه ای ترین و بهترین برنامه های آگهی و دایرکتوری برای اندروید است که متناسب با نیاز شما طراحی شده است . با این اپلیکیشن میتوانید فراتر از دیوار و شیپور پیش بروید و کاربران شما ثبت نام کنند و آگهی ها خود در سایت منتشر کنند.
این برنامه دارای امکانات ویژه ای از جمبه قابلیت تغییر واحد پول - فیلتر کلمات بد - تعیین تاریخ انقضاء برای بسته های آگهی - جستجو بر اساس موقعیت و سایر فیلتر های مختلف میباشد.
همچنین صاحبان آگهی میتوانند مزایده برای آگهی خود قرار دهند و مشتریان قیمت های پیشنهادی خود را ارسال کنند . تمام گزینه های برنامه از قبیل رنگ و .. از تنظیمات برنامه قابل مدیریت است.

  • ارسال آگهی توسط کاربران
  • جستجوی پیشرفته
  • طراحی مدرن و زیبا

تصاویر اپلیکیشن

میتوانید برخی از تصاویر از محیط پیش فرض اپلیکیشن را مشاهده کنید ، رنگ و استایل برنامه را میتوانید از مدیریت طبق سلیقه خود تغییر دهید

سوالات متداول درباره اپلیکیشن

اپلیکیشن جنگل آگهی توسط تیم مهردیزاین برای قالب ادفارست آماده شده است . تمام بخش های قالب در اپلیکیشن نیز موجود است . با خرید آن میتوانید در بازار یا گوگل پلی برنامه خود را منتشر کنید .

    بعد از خرید برنامه ، از تب " پشتیبانی این محصول " در راست چین به ما تیکت زده و اطلاعات مدیریت و هاست خود را به همراه لوگو خود برای ما ارسال کنید تا خروجی برنامه در جواب تیکت برای شما ارسال شود . توجه شود سورس برنامه به هیج وجه به خریدار تحویل داده نخواهد شد و فقط خروجی برنامه ارسال میشود
    بلی ، تمامی بخش های برنامه از مدیریت - نمایش - تنظیمات اپلیکیشن قابل مدیریت است ، از تنظیم کردن بخش ارسال آگهی گرفته تا سیستم مزایده ، ارسال پیام ، تنظیمات بسته های ارسال آگهی ، ارسال اعلانات و ....
    بلی ، کاربران بعد از ثبت نام ( که قابلیت تنظیم تایید خودکار یا دستی توسط مدیر را دارد ) میتوانند آگهی های خود را ارسال کنند. آگهی برای مدیریت سایت در قسمت آگهی ها ارسال میشود ، مدیر میتواند آگهی را تایید کند یا رد کند . بعد از تایید اگهی منتشر میشود و کاربران میتوانند آگهی را در برنامه بصورت عمومی مشاهده کنند .
image
بالا