راه های برگرداندن معشوق

راه های برگرداندن معشوق

راه های برگرداندن معشوق از راه دور

راه های برگرداندن معشوق نیاز مند تکنیک ها و روش های علمی و کاربردی است، توجه داشته باشید نباید هر مطلبی را که در سایت ها و یا کانال های تلگرامی یا پیج های اینستاگرامی مشاهده می کنید

بدون برسی و چشم بسه قبول کنید، فضای مجازی پر است از تجویز ها، تحلیل ها و مشاوره های غلط که میتواند روابط شما را دچار مشکلات شدید تری بکند،

مطالب بی کیفیت از زمینه پزشگی تا اخبار برای جلب مخاطب تولید میشود، و جدیدا شاهد مطالب روانشناسی بدون کیفیت و اشتباه هستیم و افراد سود جویی که خود را مشاور و روانشناس معرفی می کنند

اما مدرک معتبری برای ارائه به مخاطبان خود ندارد، سربرگ تازه تنها سایت تخصصی است که تمام مطالب آن زیر هیئت روانشناسی سربرگ تازه منتشر میشود

و مدارک روانشناسان این تیم در سایت منتشر شده است و یا میتوانید از بخش تیم پشتیبانی درخواست کنید تا مدارک و مجوز های سایت سربرگ تازه و روانشناسان این تیم را برای شما ارسال کنند.

کتاب بازگشت به عشق

کتاب بازگشت به عشق نوشته حسین رجب پور تنها کتابی است که با نام بازگشت به عشق به ثبت وزارت ارشاد رسیده است و بقیه افرادی که ادعا دارند نویسنده این کتاب هستند تماما کذب گویی می کنند،

میتوانید با مراجعه به سایت کتاب خانه ملی این مورد را برسی کنید. در ویدیو زیر توضیحاتی و نکات بسیار جالبی را راجب این کتاب بیان شده است که به افراد زیادی کمک کرده است تا روابط خود را ترمیم کنند.

 

تفاوت کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور با سایر کتاب ها و مقالات این است که این کتاب فقط یک کتاب نیست! بلکه یک منبع آموزشی کامل و قابل استناد هست.

با مطالعه این کتاب شما میتوانید مهارت ها و تکنیک هایی را یاد بگیرید که اگر از ابتدا داشتید میتوانستید همیشه روابط خود را در بهترین حالت نگه دارید.

تکنیک های مانند ایجاد احساس عشق، کنجکاوی، حسادت، ترس و دلتنگی، تکنیک های تحلیل وضعیت، رفتار شناسی، تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه، تکنیک متقاعد سازی،

تکنیک معذرت خواهی، مهارت هدف مند سازی رابطه (ازدواج)، تکنیک های nlp، قانون جذب، قانون ارتعاش، نظریه اثر پروانه ای و مهارت های افزایش اعتماد به نفس، خودباوری،

پیشرفت، موفقیت، شجاعت، اصلاح رفتار، ازبین بردن ترس ها، افزایش هوش هیجانی و هوش عاطفی، زبان بدن، فن بیان و …..

قبل از پرداختن به بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور یکی از نکات مهمی که نیاز است با آن آشنا باشید مهارت های ارتباطی است.

اما مهم ترین مهارت های ارتباطی در راه های برگرداندن معشوق مهارت کنترل هوش هیجانی است، هوش هیجانی به توانایی کنترل هیجانات در لحظه های مختلف گفته می شود.

برای استفاده بهینه از تکنیک ها و راه های برگرداندن معشوق خود به رابطه از دست رفته در هنگام اجرای مراحلی که در ادامه عرض می کنم باید هوش هیجانی بالایی داشته باشید.

و به هیچ عنوان کنترل خود را ازدست ندهید و احساسی رفتار نکنید، اگر اقدامات و کار های شما بر اساس احساسات و هیجانات ناشی از جدایی باشد، قطعا نتیجه نا مناسبی روبرو خواهید شد.

آیا بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور که به ذهن ما میرسد درست است؟

قطعا با غریزه آشنا هستید، غریزه چیزی است که به انسان در شرایط خاص کمک می کند مثلا همه انسان ها بصورت غریزی از ارتفاع میترسن و این باعث حفظ جان انسان میشود.

اما کاربرد غریزه فقط در اینگونه مسائل نیست بلکه در روابط و احساسات نیز غریزه انسان نقش دارد و تاثیر خود را میگذارد. غریزه به ما می گوید بهترین راه های برگرداندن معشوق از راه دور این است

که هرچه سریع تر به عشقمان بگویم که چقدر دوستش داریم. باید معشوق خود را آگاه کنیم که بدون او زندگی برای ما دشوار است،

غریزه انسان احساس و باوری را بوجود می آورد که باعث آرامش خاطر شخص شود. غریزه این باور را شکل می دهد که اگر برای او تلاش کنی اگر بداند تا چه حدی عاشق او هستی حتما معشوق به رابطه باز خواهد گشت.

اما اجازه بدید سه سوال ساده و ابتدایی را مطرح کنم! در پاسخگویی به این سوالات صادق باشید، شاید با این کار متوجه شوید تمام کار هایی که به عنوان راه های برگرداندن معشوق به شما گفته میشود صحیح نیستن و میتواند مشکل ساز هم بشود.

 1. آیا قبلا یه معشوق خود نگفتید چقدر اورا دوست دارید؟
 2. آیا پیش از این هر کاری که از دستتان برمی آمد برای معشوق خود نمی کردید؟
 3. آیا شما در طول رابطه عاطفی با معشوق جوری نبودید که او بداند شما بسیار وابسته او هستید و بدون او سختی خواهید کشید؟

اگر با خود صادق باشید می بینید که تمام این کارها را برای عشق خود انجام دادید و همدم شما نیز از این موضوع اطلاع کامل دارد.

حالا این سوال مطرح می شود اگر یار شما می داند که چقدر او را دوست دارید و زندگی برای شما بدون او سخت است چرا از شما جدا شد و یا چرا برنمی گردد تا به این درد و رنج پایان دهد.

پس اینکه ما تلاش کنیم به یک فردی که میداند عاشقش هستیم بفهمانیم که بدون او می میریم کاری بی نتیجه است.

راه های برگرداندن معشوق

همه انسان ها قطعا بی حد عاشق شریک زندگی خود هستن و کثر افراد برای همدم خود هر کاری می کنند حتی او را به خود ترجیح می دهند الویت اولشان عشقشان است،

این مطلب را هم ببینید...
راز موفقیت بنیان گذار برند نایک از کجا سرچشمه میگیرد ؟

شاید شما هم در چنین رابطه ای بودید. اما نکته ای که وجود دارد این احساس فقط زمانی برقرار است که طرف مقابل از رابطه سرد نشده باشد،

وقتی به دلایل مختلف یکی از طرفین رابطه دیگر احساس قبل را ندارند، پس دیگر مثل قبل الویتش عشقش نخواهد بود. با اینکه تمام عشق فرد از بین نمی رود

و هنوز طرف مقابل را دوست دارن اما خود را فدای راحتی عشقش نخواهد کرد این یعنی دست آخر هر انسانی ممکن است خود را نسبت به عشقش ارجعیت دهد،  بنابراین رابطه را ترک می کنند.

میدانم اکنون برای شما این سوال مطرح شده که پس چرا من این احساس را ندارم، پاسخ ساده است چون چون شما وابستگی بیشتری دارید و اتفاقاتی که در ناخودآگاه عشقتان افتاده در ناخودآگاه شما رخ نداده است

تا احساستان را تغییر دهد. پس دیگر مدام از خود نپرسید چرا رفت، چرا منو تنها گذاشت اگر دوستم نداشت چرا با من بود! اگر میخواست روزی برود چرا گفت عاشق من هست!

طرف مقابل شما حتما دلیلی برای این تصمیم دارد حتی اگر این دلیل منطقی و مهم نباشد! برای ترمیم رابطه باید این دلیل را پیدا کنید و مشکل را ریشه یابی کنید.

راه ها غلط و راه های درست بازگشت؟

پس تا اینجا فهمیدیم که انجام هر کاری و رفتن دنبال راه های بازگشت بصورت غریزی باعث برگرداندن معشوق نخواهد شد. آیا راه های غلطی که باعث بدتر شدن شرایط شما خواهد شد را میشناسید؟

آماده هستید از این اشتباهات دوری کنید؟ چون شاید این کار برای همه آسان نباشد و افراد برای دوری از این کار ها با خود کش مکش های فراوانی داشته باشند.

اما وقتی از نتیجه این کار ها اطلاع داشته باشید، متوجه خواهید شد که به هر قیمتی هم که باشد هر چقدر سخت و دشوار باید از این اشتباهت دوری کرد.

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد.

اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود

نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار می توانم او را برگردانم و قطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد،

در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد،

که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی می تواند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت

جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد. با خود می گوید با این کار می توانم اور را برگردانم ولی نتیجه عکس دارد.

به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند ک غلام و برده عمل کردن باعث می شود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمی کند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد.

زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلاء هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلاء های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بعضی افراد به جای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسند، در این تصور غرق میشوند که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند،

پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

این مطلب را هم ببینید...
NLP چیست؟

۷ مورد بالا شاید حتی از نظر شما نتیجه بخش باشد !اما بهتر است احساس خود را کنار بگذارید با چشم باز نگاه کنید، کمی برسی کنید سپس متوجه خواهید شد

که وقتی تصمیم به انجام این کار ها داشتید تماما غریزه شما ذهنتان را کنترل می کرد چون احساس نا امیدی و ضعف شما را فرا گرفته بود و به اشتباه فکر می کردید راه های برگرداندن معشوق از راه دور را پیدا کردید.

دلیل دوری از این اشتباهات بسیار ساده است، انجام این نوع از اشتباهات باعث تخریب شخصیت شما میشود و دیدی که عشقتان به شما داشته کاملا ازبین می رود و شما را فردی بی ارزش و ضعیف خواهد دید.

با انجام این اشتباهات یک قانون ساده شامل حال شما می شود هرچه خود را محتاج تر نشان بدهید کم ارزش تر می شوید. “انسان ها دوست دارن با اشخاص با ارزش باشن نه با کسی که از خود آن ها ضعیف تر باشد”

بهترین راه های بازگشت عشق

به هیچ عنوان غریزی عمل نکنید اگر عشقتان بهانه ای میاورد اگر بحثی را پیش  کشید و یا اگر در شرایط خاص قرار گرفتید مراقب اعمال خود باشید شما با اعمالتان سنجیده می شوید،

از دست دادن کنترل دقیقا برعکس راه های بازگرداندن یار از فاصله دور است. یکی از تکنیک های جذب عشق از راه دور که میتوانم به شما معرفی کنم قانون جذب عشق است.

البته نه قانون جذبی که به اشتباه در جامعه ما رایج شده است “نبود منابع تخصصی و ترجمه صحیح باعث شکل گیری نظرات انحرافی راجب قانون جذب و قانون جذب عشق شده است”.

اقدام اول ما چه باشد؟

مدتی ارتباط خود را بصورت کامل قطع کنید. نیاز نیست پیام بدید و یا تماس بگیرید و بگوید که تصمیم گرفتید جدا بشوید یا مدتی دور باشید بدون هیچ حرفی قطع ارتباط کنید.

دلیل قطع ارتباط چیست؟ کاملا ساده است از نظر روانشناسی وقتی انسان به شخصی یا چیزی احساس منفی پیدا کرده باشد اگر آن فرد یا آن شخص در کنار او باشد این احساس منفی افزایش پیدا می کند پس فاصله بگیرید،

در شرایطی که رابطه دو شریک دچار تلاطم شده است آرامش اولین اصل مورد نیاز برای بازگشت به شرایط عادی است، و در شرایط شما قطع ارتباط موقتی تنها راه ایجاد آرامش است.

همانطور که شما خودتان هم خوب می دانید و در زندگی خود کاملا این مسئله را تجربه کردید دوری از هر چیزی باعث ایجاد خلاء میشود و انسان نبود آن را احساس می کند.

پس هدف ما از قطع ارتباط چیست؟ ازبین رفتن احساست منفی و ایجاد خلاء عاطفی و احساسی “که البته فقط با قطع ارتباط ایجاد نمیشود کمی تکنیک و سیاست هم نیاز دارد”.

قدم بعدی راه های بازگشت به رابطه

بعد از قطع ارتباط باید توجه طرف مقابل را بصورت غیر مستقیم جلب کنیم، چطور اینکار را بکنیم؟ باید خدمت شما عرض کنم برای جلب توجه راه های زیادی وجود دارد

که باید در مسیر برگشت دوباره به رابطه از آن استفاده کنید که بصورت مختصر به چند نمونه اشاره میکنم.

 • افزایش اعتماد بنفس
 • افزایش امتیازات
 • ایجاد احساس عشق
 • کنجکاوی
 • ایجاد حساسیت
 • ایجاد حسادت

برای رسیدن به هدف خود و موفقیت در استفاده از راه های بازگشت بصورت غیر مستقیم و از فاصله زیاد، باید مهارت هایی را که نداریم و یا مهارت هایی که نیاز به تقویت دارن را بشناسیم و آن ها را بهبود دهیم مانند:

 • مهارت های ارتباطی
 • تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه
 • برنامه ریزی ناخود آگاه دیگران
 • نحوه برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم
 • ایجاد جذابیت برای طرف مقابل و سایرین
 • مهارت های مطیع کردن
 • مهارت های ایجاد بازخورد مناسب

این مهارت ها تکنیک ها در جهان امروز با نام ان ال پی شناخته می شوند، ان ال پی علم برنامه ریزی عصبی کلامی است که به ما کمک می کند

روابط اجتماعی عاطفی و شغلی بالایی را بدست بیاوریم و تبدیل به یک فرد موفق در زندگی خود بشویم. ان ال پی تکنیک رفتار و بروز بهترین واکنش در شرایط مختلف است،

با رعایت اصول ان ال پی می توانید بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور را استفاده کنید. نکته مهم برای موفقیت در راه های برگرداندن معشوق قطع ارتباط در شرایط منفی رابطه است،

ادامه به اصرار و ارتباط نه تنها باعث نمی شود شما معشوقتان را برگردانید بلکه مانع بزرگی برای بهترین راههای برگرداندن عشقم از راه دور به رابطه خواهد بود.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد،

قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد

برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به تلاش های غریزی نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید

که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلد کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی،

تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

 

لینک کوتاه مطلب: http://gozaltabrizim.com/GozaLuowQr
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

بالا